X
تبلیغات
زولا

باربری پاس در تهران

اسباب کشی و باربری در تهران - باربری پاس

اتوبار فرشته

باربری فرشته بعنوان یکی از معتبرترین موسسات باربری و اسباب کشی کلیه خدمات خود را در محدوده فرشته  تهران ارائه مینماید. شما میتوانید با رزرو و سفارش سرویس مورد نیاز خود از تخفیف ویژه تابستانی اتوبار فرشته  بهرمند شوید. منتظر تماس شما هستیم 

 

باربری فرشته

اتوبارفرشته : باربری فرشته ( شعیه باربری بزرگ کاج ) با کادری مجرب از بهترینهای اثاثکشی و بسته بندی اثاثیه منزل و مدرنترین ماشینهای باربری در تهران آماده خدمترسانی به همشهریان عزیز ساکن محدوده فرشته  تهران میباشد.

خدمات بینظیر باربری فرشته  با قیمتی مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه مدیریت و کادر باربری و رزومه درخشان مناسبترین راهنما جهت انتخاب شماست. ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغات ارائه سرویسهای باکیفیت و بالاترین سطح روابط عمومی متعلق به کادر ماهر و زبده باربری است و برای رسیدن به این منظور سطح دانش و مهارت خود را هر روز ارتقاء داده ایم و بیجهت نیست که روش مدیریت و فعالیتهای این شرکت الگویی برای سایر موسسات باربری و اتوبار است.

خدمات باربری فرشته 

  • بسته بندی اثاثیه منزل با آخرین متد روز دنیا - کیفیت بینظیر تجهیزات بسته بندی - قیمت مناسب
  • اعزام کادر باربری و بسته بندی از 8 صبح تا 8 بعدالظهر - مطمئن ، مجرب و سریع
  • ارسال ماشین باربری (وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون ) مسقف و روباز - موکت کاری شده
  • ارسال لوازم و وسایل بسته بندی ( پکیج کامل ، پکیج سفارشی )

باربری

باربریفرشته  ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان اعلام میدارد که خدمات باربری خود را با تخفیف ویژه در تابستان ارائه مینماید. جهت سفارش و رزرو با شماره تلفنهای باربری فرشته  تماس حاصل نمایید.

باربری فرشته  ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه در تهران.

تاریخ ارسال: شنبه 30 مرداد 1395 ساعت 12:10 | چاپ مطلب